Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Janusz L. Wiśniewski, "Samotność w sieci" - opinie i przemyślenia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 10:16   #80
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: Janusz L. Wiśniewski, "Samotność w sieci" - opinie i przemyślenia

Cytat:
Napisane przez so_na_ta Pokaż wiadomość
Dla mnie to przewidywalny romans przeplatany informacjami z zakresu informatyki i innych dziedzin . Wtedy ksiazka spodobała mi sie -była inna - taki nowy gatunek zwiazany z Internetem ,ale ponownie nie siegnęłabym po nią .
ja też nie zniosłabym czytania jej od nowa ... że nie wspomnę o tym żeby ją dokończyć

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Wlasnie tak to czesto jest z dzisiejsza kultura i jej "produktami" (sorry za brak lepszego okreslenia)...Pesta - taka niby nie na czasie, a jednak zostaje w pamieci i jest bardziej bliska niz np. Jennifer - kobieta przeciez nam wspolczesna ...
dokładnie dla mnie bohaterka "Samotności..." miała w sobie za mało .... hmmm nawet nie wiem jak to określić. Była jak wyrzeźbiona bryła z jakiegoś kamienia, wyrzeźbiona w piękną kobietę sukcesu... Natomiast z Pestki była prawdziwą kobietą i chyba przez to stawała się nam bliższa, była normalna, zwykła, z różnymi przyzwyczajeniami, i była tak pięknie stworzona przez Kowalską, że czuło się w niej człowieczeństwo.
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując