Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 19:31   #597
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Proście a otrzymacie-przynajmniej w Mazidłach i EcoSpa-dostałam wszystkie próbki jakie chciałam, w NP też nie skąpią, chyba,że nie mają (odpisali,że nie mają i zaproponowali inny wybór, i jeszcze dorzucili od siebie, fajnie).Ostatnio używałam na mordkę masło shea nierafinowane i jestem bardzo zadowolona-świetnie nawilża,odżywia skórę, łagodzi podrażnienia-wszystko się dużo szybciej goi (np. syfki, pęknięte usta, obtarty przy alergii nos)! A ręce stają się jedwabiście gładkie, koniecznie zamówię następnym razem.Łatwo się smaruje i szybko wchłania, wydajne,wcale nie jest bardzo tłuste, troszkę się lepi, zapach taki lekko czekoladowy z nutką dymu?Na razie mnie nie zapchało. A olej kokosowy ma cuudny zapach i świetny jako balsam do ciała, aż ślinka leci.
No i o to chodzi! Od razu widać, ze próbki działają. Jak firma nie ma tych próbek o które się prosi, to powinna chociaż przysyłać to z czego jest dumna i chce zareklamować. Szkoda że BU ma inną politykę Jak pisałam wcześniej moje przesyłki z BU szły bardzo szybko, a z mazideł sie grzebali strasznie, ale następne zamówienie właśnie w mazidłach szykuję i to głównie ze względu na próbki. Lista zamówieniowa już dość długa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora