Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Excellence Crème - L’Oréal Paris-blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-28, 22:36   #30
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Witajcie, mam pewnien problem.
Otóż farbuję włosy na blond już dłuższy czas. Miałam bardzo jaśniutkie farbowane blond włosy farbą Garnier nutrisse krem nr 100 (odcień super rozjaśniający), ale przestały mi sie podobać, więc postanowiłam trochę przyciemnić, żeby były bardziej naturalne i użyłam farby również Garnier ale z nr 90 czyli bardzo jasny naturalny blond. Na początku wyglądało to fajnie.

Jednak z czasem używając tejże farby na odrosty (używałam jej chyba 3 razy - co miesiąc) moje włosy nabrały nagle rudawego odcienia z przebłyskującymi jaśniutkimi pasemkami, co wg mnie wygląda okropnie :/ ( zdjęcia mojego obecnego koloru poniżej) i teraz mam problem jakiej farby użyć, aby uzyskać z tego co już mam na głowie, ładny naturalny, jasny (ale nie jaśniutki platynowy) kolor blond (mniej więcej taki jak na dwóch ostatnich poniżej).

Czy myślicie że ta farba L'orel Excellence Creme nr 9 pomoże??Czy może jakaś inna, innej firmy? i Czy nie będzie tak, że po nałożeniu znów mi wyjdzie jakiś zrudziały kolor?? Poradźcie coś, bardzo Was proszę
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując