Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-15, 22:33   #1005
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzięki za rady Narazie jest w miare ok, tzn bez przeciwbólowek sie obędzie mam nadzieje. Zaraz spać pójde to sie jakoś ułoże i mam nadzieje zasne.
A z kręgosłupem to problemy bede miała bo mam i okrągłe plecy i skolioze, takze od dziecka sie u mnie na to zwraca uwage, im starsza jestem tym bardziej staram sie jakoś tą postawe utrzymywać... a z racji ze koścista jestem to mi kość ogonowa też wystaje. Może to od cwiczen wczorajszych bo troche brzuszków narobiłysmy na zajeciach i mi sie automatycznie dupsko wtedy w podłowe wbija Obcasy dzisiaj niepotrzebnie kurcze ubrałam, ale nie myslalam ze bedzie mnie bolało znów... Ale to tylko na droge bo na uczelni na kapcioszi przebrałam
Mam nadzieje ze jutro juz lepiej bedzie... już wole ból głowy bo przynajmniej moge sie w spokoju położyć, jakiś okład zrobić, cokolwiek. A tak to ani dobrze usiąść ani sie położyć

A z tym obuwiem to podobno jest tak ze najlepiej jest cały czas chodzic w jednym typie obuwia. Albo na płaskich, albo na obcasach. A właśnie jak sie chodzi tak na zmiane to na kręgosłup bardziej szkodzi niz jakby sie ciągle w obcasach chodziło. A ja sie teraz znowu od obcasów odzwyczaiłam bo na wiosne nie mam żadnych botek wygodnych wiec raz na jakis czas ubieram tylko
no zgadza się, przesiadki z różnych butów są niekorzystne, hmm co do przeciwbólowych, lepiej wziąć może nie od razu Opokan ale coś przeciwzapalnego jak ibuprom warto jednak teraz wziąć, polecała mi to przy bólu niejedna rehabilitantka, bo inaczej mięśnie się jeszcze bardziej spinają i robi się kółko zamknięte... zajmij się swoim kręgosłupkiem zanim będą bardziej nieprzyjemne objawy, nie zrozum mnie źle nie chcę się wymądrzać, ale po prostu mówię ze swojego bardzo nieprzyjemnego niedawnego/obecnego doświadczenia... nikomu nie życzę poważniejszych jazd z kręgosłupem, może przydałoby się kilka spotkań z dobrym fizjoterapeutą - powinien pokazać ćwiczenia dobre dla Ciebie, których wykonywanie może poprawić postawę i uchronić Cię od pogarszania się wad kręgosłupka. dbaj o siebie

dobranoc Dziewczynki, uciekam

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-03-15 o 22:34
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora