Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-06, 16:17   #392
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Migotka81 Pokaż wiadomość
Chciałam się pozbyć tych karmelowych pasemek i ogólnie odcienia rudości teraz jest jeszcze gorzej kolor wyszedł mega jasny ale nadal żółto nie wiem co robić jestem załamana czym teraz to zgasić nie mogę patrzeć w lustro jak mąż mnie zobaczy to będzie kazał farbować się na czarno oto fotki ku przestrodze

w świetle słonecznym i bez
No nic dziwnego skoro zobiłaś kąpiel ROZJAŚNIAJĄCĄ generalnie moim zdaniem robienie takiej kąpieli, jesli nie chce się jaśniejszego koloru, jest bezsensownym niszczeniem włosów
A tak na marginesie to jak napisałam o farbach opalizujących to miałam na myśli jakieś profesjonalne... niestety w drogeryjnych pomimo że mają taką czy siaką nazwę nigdy nie wiadomo co siedzi i jak to wyjdzie...
A ogólnie jako chwilowa akcje ratunkową polecam zaopatrzyć się w niebieski szampon/odżywkę
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;28592153]Dzięki za informacje Mi na włosach farba tej firmy trzymała się 3 dni, więc mam do niej uraz Jak będę miała farbować pewnie wybiorę Palette jak najjaśniejszą i też wypróbuję tej kąpieli[/QUOTE]

Jesli nei chcesz jaśniejszych włosów to nie rób tej kąpieli bo tylko je zniszczysz...
A Palett, jak napisała Izane nie jest farbą profesjonalną więc ten wątek nie jest odpowiednim miejscem na pisani o niej
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując