Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-24, 16:07   #456
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ooo a moze mi pomozecie okreslic typ urody? probowalam kiedys sama ale jakos mi roznie wychodzilo;/ -chyba jakis cieply mam, zima na pewno nie ale dokladnie jaki to nie wiem

1. Jak się opalasz
- opalam sie dosc powoli ale nigdy na czerwono, kolor taki zlocisty, w mocny braz nie jestem w stanie sie opalic
2. Kolor oczu -oczy zielone brwi i rzesy zdecydowanie ciemne
3. Piegi -brak
4. Cera - teraz jak jestem opalona to odcien jest cieply ale czesto jestem dosc blada, zawsze mam rumience-rozowe i latwo sie rumienie
5. Naturalny kolor włosów - o tyle o ile pamietam :P to sredni braz ze zlotymi refleksami od slonca
6. Kolor ust różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze mi chyba w jasnych i delikatnych(delikatny roz, biel) albo w nasyconych zieleniach i blekitach, zle w czerwonym
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
biel tak-wszystkie odcienie ok,
bardzo ciemny braz ok,
szarego nei lubie,
co do czerni to wygladam dobrze tylko jesli mam gleboki dekolt czyli chyba nie?
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? raczej w miare
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
ciezko mi okreslic,bo ogolnie nie lubie takich kolorow, ale chyba lepiej wygladam np w graficie niz w czerni
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
zloto bardziej niz srebro,
co do kolorow to wydaje mi sie ,ze jedne i drugie ale zalezy juz od koloru bo sa takie w ktorych generalnie zle wygladam(czerwony jakos najgorzej)
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - w monochromatycznych najlepeij
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora