Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-24, 21:21   #461
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez seven77 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - dość szybko, od razu na taki złoty brąz, ale nigdy nie umiem opalić się tak ciemno, jak moja rodzina.
2. Kolor oczu - ciemnobrązowe, prawie czarne
3. Piegi - Nie mam
4. Cera - blada, nie umiem określić koloru, bardzo rzadko się rumienię
5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, przeważają przebłyski srebra, chociaż trafiały się złote
6. Kolor ust - różowy
7. Kolory- Czuję się dobrze różowym (ale to mój ulubiony kolor i może dlatego ) bardzo dobrze wyglądam w zimnych niebieskich bluzkach, źle w mdłych, beżowych.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? - tak
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? - tak
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? - nie mam pojęcia, chyba pasują mniej, niż intensywne kolory.
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? - myślę, że raczej zimne. Źle czuję się w złotawych, pomarańczowych rzeczach.
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo -Raczej mogę.

Dodaję zdjęcia, żeby było prościej. Bardzo podobają mi się czerwone usta, ale nie wiem, czy mi pasują, więc przy okazji proszę o opinię dziękuję bardzo.

1 zdjęcie- naturalny kolor włosów. Teraz mam takie rudawe, ale muszę przyznać, że mi nie pasują. Planuję sobie zrobić taki ciemny chłodny brąz.
Na tym drugim zdjęciu wyglądasz strasznie ciepło, ale to chyba kwestia oświetlenia, bo na pozostałych wyglądasz inaczej. Szkoda, że nie dałaś wyraźnego zdjęcia twarzy bez makijażu.

Powinnaś zrobić przymiarkę kolorów, a najprawdopodobniejsze wydają się podtypy zimy lub intensywna wiosna.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora