Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-01, 22:37   #479
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez mrsalexx Pokaż wiadomość
1. Raczej ciężko - bardziej na czerwono, jeśli nie użyję kremu z filtrem, jeśli użyję - po dłuższym przesiadywaniu na słońcu skóra piecze i jest zaczerwieniona. Po paru dniach skóra nabiera brązowego koloru

2. Kolor oczu - tęczówki morska, wokół źrenicy pomarańczowo/brązowa obwódka, na zewnątrz ciemno-zielona obwódka; rzęsy - ciemno brązowe; brwi - ciemniejszy blond, mało widoczne

3. Piegi - BRAK


4. Cera - chłodna, rumienię się na kolor różowy, wpadający w lekką czerwień

5. Naturalny kolor włosów - jasny, ciepły odcień złotego/brązu, złotawe przebłyski


6. Kolor ust - jasne, różowe

7. W różnych, zależy od humoru, pogody. Czasami ciemne, czasami jasne kolory.


8. Czerń raczej pasuje, biel nie bardzo. Dobrze wygląda kremowy, brązy, szarości również

9.
Intensywne tak, ekstremalnie raczej jakoś nie, raczej w miarę

10.
Raczej tak

11. Raczej obydwa

12.
Drobniejsze wzory, mało pstrokate, stonowane
To brzmi jak wiosna, ale dla pewności radzę przymierzyć kolory.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Adaa_ Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - opalam się baaardzo powoli, właściwie wcale, jedynie na ostrego raczka, jedynie na rękach, które mam wystawione cały czas na słoncu latem(bluzki na krótki rękaw itd) opalenizna jest tak o 1,2 tony ciemniejsza i wpada w cieplejszy odcień.


2. Kolor oczu - błektino-szare z granatową obwódką, brwi ciemne( ale rzadkie) i rzęsy jasne, wiec oprawa oka generalnie jasna.


3. Piegi - jasne, brązowawe


4. Cera - jasna cera, w różowawym odcieniu, rumienię się na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemny blond, a własciwie brąz, chłodny odcień, latem pojawiały się złotawe pasemka od słońca, obecnie przefarbowana na jasny blond- nie znam osoby, która nie powiedziałaby mi, ze o wiele lepiej mi w tym kolorze, nigdy moje naturalne jakos nie pasowały do mojej urody:P


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - średnie, koralowe raczej.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - korzystnie wyglądam w bieli, czerni-chociaż w bieli zdecydowanie lepiej, miętowy- ale bardziej niebieski niż zielony, różowo koralowy, , niekorzystnie za to wyglądam w czerwnieni, pomaranczowym, zółtym, zielonym i fioletowym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? Pasuje mi czysta biel i czerń, szary, w beżowym wyglądam trochę mdło


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? Pasują mi w miare intensywne kolory, dobrze mi również w pastelach- ale niezbyt bladych, bo wtedy wyglądam mdło jak w przypadku beży.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. Wyglądam w tych kolorach na bladą, szarą i przemęczoną, a w szarozielonym to już w ogóle tragedia:P

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Osobicie wolę srebrną biżuterię, lepiej się w niej czuję, ale wydaje m się że pasują mi zarówno odcienie zimne jak i ciepłe, byle te zimne nie były zbyt szare.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? Pasują mi bardziej gładkie wzory, w takich czuję się najlepiej, ewentualnie jakiś wzór np na spodniczce i do tego gładki top

Dziękuję za pomoc **
Polecam przymiarkę kolorów. Bo w sumie to mogłoby być lato, szczególnie jasne, ale w takim wypadku czysta biel i głęboka czerń nie są najlepszymi kolorami.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora