Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 12:22   #3163
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dr.Brandta wzięłaś tego co ja w różowym opakowaniu?ja jeszcze nie otworzyłam i prędko nie otworzę,bo mam otwarte,które muszę zużyć.
szkoda tylko,że różyku nie kupiłaś jak była promocja,parę groszy już na coś innego byś miała


Ja dostałam sporą odlewkę tego olejku Algenista na testy i wczoraj wyśliznął mi się z rąk,nie dość,że go straciłam to jeszcze łazienkę musiałam w nocy sprzątać
Użyłam w sumie dwa razy i na raz może dwa mam w tym pojemniczku.
Mam odwodnioną skórę(zawsze zimą) [jestem uzależniona od kawy,kocham ją,a jak wiadomo kawa nie tylko zakwasza,ale i odwadnia organizm,gdy nie uzupełniamy płynów,a ja nie pijam zbyt dużo (oprócz kawy )]
Po nim ramo moja cera taka jaśniutka,świeża i kurcze chyba to będzie kolejny produkt do zapisania na liste zakupów.
Czy któraś z Was go posiada/ła?sprawdza się u Was?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Ja zaś mam ponad 40km do S.czy D.Marionaud było,ale zlikwidowali,ale w tym roku Douglasa otwierają,więc pewnie częściej tam będę zakupy robiła.
Tak, mam ten różowy krem, zresztą tylko on był w promocyjnym zestawie. Fajne też to serum na noc z zestawu, wprawdzie zapewne nie zdążę zauważyć długofalowych efektów, bo za mała tubka, ale rano twarz była miła w dotyku i rozświetlona.

A różu w trakcie Vipów nie kupiłam, bo w tym czasie nawet nie wiedziałam, że to nowość i limitka . Wtedy wzięłam Accent .

Widziałam wczoraj ten olejek w miejscu wyeksponowanym na testy, ale kurczę jakoś nie pomyślałam żeby obadać co to za cudo, a sephorzanka jakoś też nie zwrociła mi na niego uwagi, mimo, że stałyśmy tuż obok i nawet coś z tej półki szukała żeby mi pokazać. Szkoda, jak polecasz, to na pewno wzięłabym próbkę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora