Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-10, 22:32   #2793
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;44543437]
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie wasze odpowiedzi, nawet te "prosto z mostu", ale szczerze mówiąc załamałam się ciągle walczę z tą białą częścią - olejuję paznokcie , wlewam olejek POD nie, nie dłubię od nimi, pilniczka używam szklanego lub papierowego, jak coś sprzątam to tylko w rękawiczkach.. moczę w oliwie z oliwek, smaruję kremem.. wszystko regularnie. od miesiąca, choć wcześniej też juz z tym walczylam długi czas, ale się poddałam i miałam przerwę w olejowaniu od wakacji bodajże aż po grudzień właśnie . czy płytka może mi już nigdy nie przyrosnąć ? same stwierdziłyście, że najlepiej gdybym skróciła te paznokcie spowrotem, bo brzydko wyglądają z tak dużą białą częścią.. Czy mam się już na zawsze pożegnać z marzeniem o długich i pięknych paznokciach przez to ? widzę zdjęcia które wstawiacie - macie piękne paznokcie, naturalne, z dłuugą płytką, długie, śliczne. też bym tak chciała.. ratujcie
[/QUOTE]
Może ale nie musi. U niektórych przyrasta w ciągu 2 miesięcy a u innych ciągnie się to nawet latami. Bądź dobrej myśli Możesz jeszcze delikatnie dociskać paznokieć do ciała
A jajeczka to nic innego jak kształt...jajka:
KLIK
KLIK
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora