Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 07:33   #2802
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jakie cudne Natomiast zgadzam z Amelką, że mogłabyś trochę delikatniej piłować boki, coś w stylu anulowych migdałów - masz taką smukłą płytkę, że nie potrzeba jej dodatkowo zwężać
wiem wiem,na razie nie będę piłować boków
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Podobają mi się z maja i grudnia
Jestem wykończona, zmyłam lakier bo miałam malować ale nie mam siły Nie podoba mi się kształt moich pazurków, ciągle podpiłowuję bo ciągle jest nie halo Za chwilkę będa na -562562

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Należą Ci się pochwały, bo na prawdę dokonałas cudownej zmiany w kształcie. No a migdalki to trudny kształt, trzeba uważnie piłować itp. Miło mi, że tak postrzegałas moje pazurki

Dalej tak spostrzegam
[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;44543437]
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie wasze odpowiedzi, nawet te "prosto z mostu", ale szczerze mówiąc załamałam się ciągle walczę z tą białą częścią - olejuję paznokcie , wlewam olejek POD nie, nie dłubię od nimi, pilniczka używam szklanego lub papierowego, jak coś sprzątam to tylko w rękawiczkach.. moczę w oliwie z oliwek, smaruję kremem.. wszystko regularnie. od miesiąca, choć wcześniej też juz z tym walczylam długi czas, ale się poddałam i miałam przerwę w olejowaniu od wakacji bodajże aż po grudzień właśnie . czy płytka może mi już nigdy nie przyrosnąć ? same stwierdziłyście, że najlepiej gdybym skróciła te paznokcie spowrotem, bo brzydko wyglądają z tak dużą białą częścią.. Czy mam się już na zawsze pożegnać z marzeniem o długich i pięknych paznokciach przez to ? widzę zdjęcia które wstawiacie - macie piękne paznokcie, naturalne, z dłuugą płytką, długie, śliczne. też bym tak chciała.. ratujcie
[/QUOTE]
Już oczekujesz cudów,a na to potrzeba czasu i cierpliwości.
Tak jak dziewczyny mówią paznokcie nie muszą być aż tak długie aby przyrosnąć,muszą być krótkie i ładnie wypiłowane.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kształt jajek to po prostu.... kształt jajek owalne. Coś jak migdały, ale łagodniejsze, okrąglejsze, bez wyraźnego czubka na środku. Najpierw musiałaby podpiłować "rogi" kwadratów, a potem jeszcze zaokrąglić.
Ja myślę że i kwadraty mogłabyś mieć, ale jak nie masz doświadczenia to będzie to trudniejsze coś czuję, jajka jednak najbezpieczniejsze. Najwazniejsze jak już było napisane - skrócić paznokcie. Chcesz walczyć z białą częścią, ale to, że będzie ona długa nie spowoduje że różowa część nagle się wydłuży. Wystarczy 1-2 mm wolnego brzegu. Dbaj tak jak do tej pory o nie, bądź systematyczna, zadbaj o kształt i utrzymuj go, trzymaj długość, nie zapuszczaj na siłę. Przede wszystkim CZAS. U każdego jest inny, więc nie zniechęcaj się. Chwalisz nasze paznokcie, ale wiedz, że u nas to są też długie miesiące, nawet lata dbania o nie. Kompleksowego dbania, nie tylko smarowanie paznokci czymś. Według mnie równie ważne jest np piłowanie, naprawdę po dłuższym czasie niesamowicie wpływa to na ukształtowanie płytki.
Co do Twoich marzeń - długie nie zawsze znaczy piękne. A czy możesz mieć piękne? jestem pewna że tak. Nawet już - wypiłować ładnie, pomalować starannie kryjącym lakierem i już a reszta przyjdzie pewnie z czasem. I już chyba było pisane, nie grzebac pod płytką. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaliczyłam koło z angielskiego
15 osób zaliczyło, na 4 grupy

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Już pokazuję
W obu dłoniach pazurki są tej samej długości. W lewej zero, nul przyrostu
A i jeszcze coś na poprawę humorku na weekendzik
Super dzieci i cudowne paznokcie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

były zakupy lakierowe...
ale nie było ich w planach, tak wyszło

4x dot's fan (quiz)
2xSafari - biały (jego nie było, ale poprosiłam i babka mi poszukała - Kawko ) i rozbielone khaki/oliwka
2xglitter niebieski i miedziany -butelka jak safari, ale bez napisów z tyłu naklejka z napisem Rubens - Kosmatyki
essence baza peel off - na zapas, ostatnia była za 2,99

i kupiłam kilka rzeczy z Essence i Catrice po 50 groszy sztuka
zaklejone niemacane
Zazdroszczę !
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jest źle. Coraz bardziej podoba mi się ciemnopomarańczowy confetti U Kleopatre wygląda bosko
Mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaa zapomniałam w końcu, Chuu mnie się podobały też kwadraty, jestem dziwna?
Nie jesteś dziwna
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora