Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Excellence Crème - L’Oréal Paris-blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-07, 13:39   #23
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: L'orel Excellence Creme nr 9 bardzo jasny blond.

Cytat:
Napisane przez annn160 Pokaż wiadomość
kurde, to nie na moje włosy jak wysusza, to pewnie pomałamałyby mi się do końca :/

a które z farb prof. mało wysuszają?

pozdrawiam mojego eksperta.
Witaj
Dziękuję za miłe słowa
Dla mnie najmniej inwazyjną farbką jest prof. włoska firma Alfaparf-te farby nazywają się Evolution of the color. To farba, która ma obniżony amoniak do minimum, za to zawiera jony, które wnikają we włosy. Kolor jest trwały, nie zmywa się, farba ta pięknie pachnie cytrynką (amoniak-dziadostwo najbardziej wysusza, niszczy i pali włosy), kolor wychodzi zgodny z próbnikiem, ma bardzo bogatą gamę kolorystyczną. A jak włosy błyszczą lepiej niż z rekalmy Moja Mama ma bardzo delikatne włosy-miałyśmy Goldwella i Mamie łamały się po nim włosy:/, mnie trochę, po Lorealu sklepowym nie łamią się nam włosy, mnie Loreal sklepowy nie wysusza włosów, ale mojej Mamie już wysusza, po Alfaparf ani nie są wysuszone, ani nie łamią się, błyszczą pięknie a struktura włosa jest niezmieniona
Alfaparf ma bardzo bogatą gamę kolorystyczną, jeśli chodzi o blondy o różnych odcieniach i różnych poziomach jasności
Twoje włosy spokojnie chwyci, bo masz je bardzo jasnego naturalnie ciepłego blondu.
Jest jeszcze farba CHI Farouk-jej nie miałam-ona jest pozbwiona amoniaku w 100%, ale kolor wychodzi po niej prawdopodobnie inny niż w próbniku, więc nie polecam jej.
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując