Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maz nie chce sie ze mna kochac...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-25, 10:19   #10
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Maz nie chce sie ze mna kochac...

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
To zrozumiale, ze czujesz sie zle z poczuciem, ze nie jestes atrakcyjna dla najblizszej Ci osoby, ale mysle, ze wcele nie chodzi i Twoja atrakcyjnosc...Mezczyzni czesto czuja sie "porzuceni" po narodzinach dziecka, sama przyznajesz, ze synek zajmuje Ci caly wolny czas, moze Twoj maz po prostu poczul sie odepchniety i Twoje zmniejszone zainteresowanie nim zabralo mu troche poczucia "mestwa". Ja na Twoim miejscu zrobilabym tak: zorganizowala opieke dla dziecka na weekend (wiem, ze to nielatwe, ale o zwiazek trzeba walczyc), znalazla jakis przytulny domek lub pensjonacik nad jeziorkiem czy w lesie (moze ktos ze znajomych moze pożyczyc?) i pojechala tam sama! Mezowi zostawilabym liscik z mapka jak ma tam dojechac i milymi slowami, ktore rozbudzilyby jego ciekawosc. Na miejscu przygotowalabym "kilmat" moze jakies swiece, kolacja, wino, sukienka, szpilki, muzyczka...a potem...zaskocz go!pomysl czego jeszcze nie robiliscie. Moze zrob striptiz tylko dla niego, moze masaz, a moze jakies zabawki erotyczne itp. Spedzcie sobie milo weekend, nie rozmawiajcie o domu, pracy, o dziecku itp.Przypomnijcie sobie jak to bylo kiedys, co was w sobie zafascynowalo Wiem, ze to trudny logistycznie plan i wymaga pewnych nakladow finansowych, ale na pewno pomoze waszemu zwiazkowi. A potem staraj sie jednak podzielic swoja czulosc dla dwojga, tak zeby maz nie czul, ze jest na drugim miejscu za synkiem.
Mi się wydaje że to nie tak... On nie czuje się na drugim miejscu On odpycha od siebie żonę gdy ta chce się przytulić! Siediz przy komputerze, mówi że się nudzi- ale jakoś nie spędzi czasu z żoną- więc to raczej nie Jej wina, że czuje się odrzucony czy na drugim mijescu bo to Ona czuje się odrzucona... poza tym nie sądzę, żeby taki plan jaki zaproponowałaś zadziałał...On powie, że jest zmęczony... wiem, że to pesymistyczne ale autorka tak opisała Swojego męża że wynika z tego kompletna Jego niechęć i brak zainteresowania... mam nadzieję, że to się zmieni
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując