Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 21:28   #431
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

Cytat:
Napisane przez niunia_05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazlam dzisiaj farbe ta co niby chcialam bardzo bardzo jasny blond popielaty z feria preferance ale oznaczenie nie 03 a P01. To jest ta sama farba? Bo zglupiałam. Ponizej widnieje zdjecie tejże farby.
Powoli tracę cierpliwość Napisałam Ci wyraźnie, z jakiej serii jest ta farba (nawet wkleiłam wszystkie zdjęcia pudełek), a Ty pokazujesz Ferię...

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
W Niemczech, w Mullerze, to takie skrzyżowanie Douglasa z Rossmannem , u nas tej sieci nie ma, a szkoda.

Kupiłam dla mamy, też lubi takie karmelki.

Agatko, bardzo mi się podoba Twój kolor! To jest Cannes, 8,3?

Absurdalna, ja używam tylko profesjonalnych, wiadomo, każdemu coś innego pasuje, ja jestem najbardziej zadowolona z Matrixa, Alfaparf, Artego, Koleston. Dziewczyny chwalą też bardzo Renee Blanche, Vitalitys....... każda ma swoich faworytów
O Alfaparfie słyszałam dobre opinie. Pewnie kiedyś spróbuję. Utleniacz pewnie w moim przypadku 9% (naturalne ciemny blond, poziom ok.7 lub 8, a chcę uzyskać poziom 10)? Czy 12%?
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując