Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marcowe makijaże
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 09:04   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez izabelka78 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa na tym forum, ale od samego początku mocno zakochana w prezentowanych przez Ciebie makijażach.

Podoba mi sie odwazna kolorystyka, piekne połączenia, cieniowania i odwaga w stosowaniu wyrazistych kolorów :0

Sama zazwyczaj używam czekoladowych brązów, odcieni szarosci, fioletów- to co pasuje do zielonych oczu... i wydawało mi sie, że moje makijaże są ok (nadal tak uważam)- tu jednak znalazłam inspiracje do zabawy nowymi kolorami

(a co pasuje zielonookiej brunetce z ciemną karnacją?)




... i mam jeszcze jedną prośbę.... może więcej step by step??




Pozdrawiam serdecznie
Iza.
Izo dziękuję.
Zielonooka brunetka o śniadej karnacji-brzmi świetnie. Na pewno różne odcienie fioletu i różu. Generalnie przy wyrazistej naturalnej kolorystyce barwy zdecydowane, niezbyt delikatne i rozmyte-raczej soczyste.
Stepy są pracochłonne póki co nie mam czasu na takie ''zabawy''

Cytat:
Napisane przez kasiak485 Pokaż wiadomość
Patrze, patrze i nie mogę się napatrzeć. Naprawdę mistrzostwo! Szkoda tylko, że sama tak nie potrafię. Ale dobrze, że jest Wizaż i można się tutaj wiele dowiedzieć i nauczyć.
Ps 1. Śliczny avatar.
Ps 2.Aga Jeśli będziesz miała chwilkę to zapraszam do mnie, bardzo Cię proszę (chodzi mi o pomoc w metamorfozie).
Podrawiam
Kasia
Dziękuję
Postaram się wkrótce zajrzeć, ostatnio zaglądam na Wizaz z doskoku, siedząc na przykład w pracy i nie mogę raczej poświęcić więcej czasu na jakis wątek.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując