Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 17:20   #886
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
mogę, spróbuję go zdiagnozować w świetle dzienym (wychodzę i wracam po ciemku, więc musi poczekać do soboty) może nawet rozszerzę moje zdolności komputerowe i spróbuję znaleźć ten kolor w jakims formacie RGB czy coś takiego...

te testy szminki w sklepowym świetle to też trochę słabo... marzy mi się szminka o idealnym kolorze i nawet dojrzałam żeby zaryzykować z wyzszego puapu cenowego, ale jakby się okazało potem że mi nie pasuje to lament świętokrzyski dosłownie
No cóż, do testu szminki prawdę mówiąc powinno się użyć kilku odcieni o różnym walorze... bo typ typem, a nie każdemu jest dobrze w każdym kolorze szminki, sporo zależy od kształtu ust np. Może być tak, że kolor jest bardzo dobry, ale ze względu na kształt ust albo przyzwyczajenia (jak ktoś całe życie nosił jasną szminkę albo przejrzysty błyszczyk to nawet pasujący intensywny czy ciemny kolor może się wydawać rażący).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora