Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-19, 19:38   #61
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
ja miałam taką samą sytuację jak dynahh i gama sunny okazała się strzałem w 10 (kolor fair)

dziewczyny a patrzę jeszcze na podkłady marki Earthinicty - czy któraś z Was stosowała? Jakie wrażenia? Szukam coś bardziej kryjącego w odcieniu zbliżonym do Annabelle (sunny fair)
Earthncity slabo kryje, nie ma porownania do Annabelle. Do tego maly wybor kolorow, jedynym pasujacym bylby pewnie Sunrise.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dynahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za radę. Wezmę w takim razie ten sunny fair choć kusi mnie to zmieszanie golden fair +golden light... Tylko jakim sposobem to zamieszać.? Da się jakoś wsypać do jednego odcienia drugi czy trzeba za każdym razem mieszać na wieczku?
Ze względu na konstrukcję opakowań Annabelle najłatwiej wymieszać probki. Ja bym do Golden Fair dosypała Light, aż osiągniesz odpowieni odcień. Mozna do tego tez użyć jakieś stare opakowanie po podkladzie.
Pudełka Annabelle nie bardzo sie nadają, bo raz otwarte (trzeba wyciagnac zatyczke na spodzie) juz sie ładnie nie zamkną.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując