Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-20, 07:18   #62
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Earthncity slabo kryje, nie ma porownania do Annabelle. Do tego maly wybor kolorow, jedynym pasujacym bylby pewnie Sunrise.

Dzięki
to jeszcze pytanko - a inne są bardziej kryjące?? Np Lily lolo lub Pixie? Czy jednak sobie odpuścić??




Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ze względu na konstrukcję opakowań Annabelle najłatwiej wymieszać probki. Ja bym do Golden Fair dosypała Light, aż osiągniesz odpowieni odcień. Mozna do tego tez użyć jakieś stare opakowanie po podkladzie.
Pudełka Annabelle nie bardzo sie nadają, bo raz otwarte (trzeba wyciagnac zatyczke na spodzie) juz sie ładnie nie zamkną.
to chyba zależy od opakowania - bo mi jedno po odsypaniu się nie domknęło i musiałam dodatkowo w celu zabezpieczenia włożyć pudełko z podkładem do woreczka, a drugie jak otwierałam to super się domknęło i jest ok

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dynahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie,mam golden fair i jest trochę za jasny a znów golden Light zbyt ciemny. Czy któryś z gamy sunny byłby właśnie taki pomiędzy?

dynahh - Ty masz próbki tych podkładów? Zanim zakupisz sunny rzeczywiście można spróbować wymieszać oba jak radzi syshda (do starego opakowania bądź nawet jakiegoś małego słoiczka).

Edytowane przez Karalajn
Czas edycji: 2017-03-20 o 07:19
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując