Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-05, 12:57   #626
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri ,ciesze sie ze Cie widze -stanowczo za malo Cie widac
Dziękuję Ci Hexxanko - miło mi to czytać.

Przez ostatnie kilka miesięcy zrobiłam sobie przerwę od filtrowania, ponieważ moja pielęgnacja kwasowo-retinoidowo-filtrowa nie przyniosła oczekiwanych rezultatów - zamiast być lepiej było gorzej. W między czasie byłam na laserowym zabiegu usuwania naczynek i rumienia, który również nie przyniósł rezultatu (nie wspominam o cierpieniu podczas zabiegu i nie małych pieniądach wydanych na zabieg). Byłam załamana, nie wiedziałam co jeszcze mogę zrobić aby moja twarz wyglądała lepiej . Postanowiłam kolejny raz pójść na wizytę do dermatologa (wcześniej byłam u 2 - lekarze ze Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych ). Lekarz powiedział mi, że mam trądzik różowaty w dość zaawansowanym stadium jak na mój wiek. Pani dermatolog była zdziwiona, że żaden z lekarzy nie postawił takiej diagnozy - spytała u kogo byłam na wizycie i była zszokowana . Od ponad misiąca przyjmuję leki doustne, stosuję metronizadol w kremie i codziennie się filtruję SPF 50+ (ilość "na oko" - obficie ). Kilka dni temu byłam na wizycie kontrolnej i Pani dermatolog jest bardzo zadowolona z efektów, więc kontynuujemy leczenie. W przyszły piątek idę na zabieg jonosonoforezy, drugi za 3 tygodnie i trzeci za 6 tygodni. Mam nadzieję, że w końcu będzie dobrze - musi być, ponieważ w sierpniu wychodzę za mąż i muszę wyglądać bosko .

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Co do pudrow.....Terracotty nie znam,ale Meteory bardzo lubie-mam Beige Chic i Winter radiance-moje uloubione
Jaki efekt chcesz uzyskac?i przede wszystkim w jakiej rli pudru potrzebujesz?
Chciałabym chyba bronzer - z meteorytów brałam pod uwagę kolor 03 Beige Chic, a terakotę dla blondynek. Na co dzień stosuję EL Lucidity, w posiadaniu mam również Guerlain "Prisme Libre", EL "Double Matte" i puder ryżowy Palladio, więc nie potrzebny mi kolejny "zwykły" puder. Zastanawiam się również nad meteorytami w kamieniu Guerlain "Meteorites Illuminating Pressed Powder" -> http://shop.nordstrom.com/S/2989031/...bo=6017403&P=1
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując