Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niezaliczenie różnic programowych na studiach ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-18, 06:08   #9
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Niezaliczenie różnic programowych na studiach ;(

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że z różnicami trzeba się po prostu wyrobić do końca studiów? U mnie zdaję się tak właśnie jest, więc pewnie co uczelnia, to inaczej. Nie masz wyjścia- musisz iść i dowiedzieć się u dziekana.
nie ja jak się przenosiłam miałam czas do końca tego roku akademickiego na uzupełnienie różnicy programowej, ale pewnie co uczelnia to obyczaj

Cytat:
Napisane przez Kamnicanka Pokaż wiadomość
No właśnie. Nie do końca to jest chyba sprawiedliwe, że jest to decyja uznaniowa dziekana. Przyjaciółka z innego uni też dostała zgodę na uzupełnienie różnic do końca studiów. Ja miałam niestety wyznaczony termin - do 25 września (przez innego dziekana). Nowy dziekan nic o tym terminie nie wie, ale przecież nie bedę kłamać..
idź do dziekana na rozmowę i wytłumacz jaka jest sytuacja. zaproponuj jakiś termin do którego realnie jesteś w stanie zaliczyć różnicę i poproś o przedłużenie czasu do tego dnia.
z powtarzaniem semestru nie wiem jak to jest- proponuję dowiedzieć się w dziekanacie
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując