Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-26, 08:38   #3367
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez emcia11 Pokaż wiadomość
ja tez bym prosiła o analizę jeśli można tu jest moje zdjecie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1277390827
dałaś gdzieś opis? bo nie mogę znaleźć... trochę przekłamane kolory na tym zdjęciu i ciężko jest powiedzieć. Może być jesień a może być lato...

Cytat:
Napisane przez klara009 Pokaż wiadomość
a mnie pomineły , no coz
pisałam już gdzieś wcześniej - bez zdjęć nie podejmuję się oceniać

Cytat:
Napisane przez rozrabiara88 Pokaż wiadomość
Witam! Kompletnie nie mogę się zdecydować czy jestem latem czy wiosną... Będę bardzo wdzięczna za pomoc:

1. Opalam się dość szybko, najpierw na czerwono, ale potem moja skóra szybko brązowieje i przybiera złocisty, ciepły odcień.

2.Oprawa moich oczu jest biała bo inaczej się tego określić nie da. Gałki oczne również są białe i przejrzyste. Kolor oczu jest szmaragdowy, niebiesko - szaro - zielony i kompletnie zależny od światła i nastroju. Nie mam ciemnej obwódki wokół źrenicy.

3. Koloru piegów określić nie potrafię, raz wydają mi się złote innym razem lekko szare. Mam ich mało, za to po opalaniu i w okresie letnim mój nos i czoło są nimi upstrzone... generalnie pojawiają się przy opalaniu.

4. Rumienię się i to bardzo i często, na różowo, moja cera też ma różowy odcień, często oczy mam podkrążone na niebiesko... odcień skóry wydaje mi się raczej zimny.

5. Kiedy byłam mała byłam platynową blondynką, w tej chwili jedynie po odrostach mogę ocenić swój kolor na ciemny blond, o szarym mysim kolorze, za to od słońca włosy nabierają platynowego odcienia.

6. Kolor ust jest jasny i różowy. Nie potrafię go bliżej określić.

7. Wyglądam dobrze w kolorze turkusowym, złamanych bielach i beżach, oliwkowych i generalnie zielonych kolorach, dobrze mi też w szarym. Czyli wszystkich wspólnych dla typów urody wiosny i lata. Osobiście lubię też czerń.

Załączam fotę, bo po każdym teście wychodzi mi kompletnie co innego. Starałam się o jak najbardziej naturalne foty, ale to trudne bo od długiego czasu farbuję się na czarno
typ chłodny. Ale sama nie wiem.. zima czy lato .. Jak będę bardziej pewna to jeszcze napiszę
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora