Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trudny wybór
Wątek: trudny wybór
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-17, 18:19   #10
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: trudny wybór

tez miałam długo taki problem, chociaż jestem trochę młodsza. Mi bardzo pomógł olejek arganowy i suplementacja omega3 - niby nie ma związku bezpośrednio ze skórą, ale od zaprzyjaźnionej farmaceutki dowiedziałam się, że jest zalecany kobietom, gdyż normuje gospodarkę hormonalną (mniej się też awanturuję, więc chyba pomaga )
olej arganowy kupiłam w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością i jestem nim zachwycona - wyprowadził mi problemy z naprzemiennym trądzikiem, świeceniem i przesuszeniem (a przetestowałam wszystko od vichy, la roche, svr przez różne euceriny, biothermy etc) - używam go na noc na twarz spryskaną wodą termalną (bo ten olejek wiąże wodę w skórze). pomógł mi też na dziwne krosty (zdaje się, że kaszaki) i przebarwienia tworzące się w okolicach pachwin.
a jeśli chodzi o makijaż to wydaje mi się, że lepsze będą po prostu lepszej jakości kosmetyki kolorowe (mnie się dobrze trzyma np smashbox i mac, a inne z podobnej półki znowu wcale, nie wiem szczerze mówiąc od czego to zależy ;/)
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując