Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eve2006 chce się zmienić :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-03, 15:33   #1
eve2006
Raczkowanie
 
Avatar eve2006
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 50

Eve2006 chce się zmienić :)


Witam wszystkie Wizażanki. Jestem tu nowa tzn od dłuższego czasu jestem obserwatorka tego forum J. Przeszukałam kilka wątków o metamorfozach i rozeznałam się co jest potrzebne do tego żebyście mi pomogły. Poniżej zamieszczam odpowiedzi na niezbędne wam pytania. Chciałabym żebyście poradziły mi w jakim kolorze włosów będzie mi dobrze, w jakiej fryzurze, jaki makijaż do mojego typu urody oraz w jakich kolorach ubrań byłoby mi dobrze. Mam bardzo szeroki nos(widać na zdjęciu) może któraś z was wie jaki powinnam się malować żeby nie było widać tego defektu? Proszę o rady. PS
Przyglądałam się niektórym wątkom o metamorfozach i niektóre dziewczyny potrafią robić bardzo fajnie symulacje( pomagają one kiedy wyobraźnia nie działa tak jak powinna) z fryzurami i makijażami. Dziewczyny liczę na waszą pomoc.


1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono). Odcień opalenizny jest lekko przykurzony, szaro-beżowy

2. Kolor oczu – ciemne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor tęczówek jest czysty(brązowe, niektórzy mówią, że piwne). Oprawa oczu raczej zdecydowana.
3. Piegi – tylko na nosie ( jest ich bardzo mało i są mało widoczne) złotawe

4. Cera – ma odcień jasny (taki jak na zdjęciu), a rumienie się na czerwono
5. Naturalny kolor włosów – taki jak na zdjęciu jedni mówią, że średni blond inni że rudy a ja sama nie potrafię go określić (ma złotawo-brązowe przebłyski)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy

7. W jakich kolorach dobrze czuje się w błękicie być może dlatego że bardzo lubię ten kolor, w czerni i bieli. Podobno dobrze mi w czerwieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,3 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (45,7 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (58,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (45,5 KB, 298 załadowań)
eve2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując