Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami-offtopowo,cz: III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 14:12   #3213
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami-częsc III

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ładne figlarne loczki
No ja też tylko mamie ufam i TŻ w tych sprawach ale i tak oddaje się pod nożyczki mamy.
Ach Ci fryzjerzy... powystrzelać większość, nie mają pojęcia jak ciąć, a nawet jak farbować, poddają się właśnej fantazji a potem człowiek chodzi załamany. Tak jak ja z powodu grzywki obsiepanej.
Z resztą już nie pierwszy raz spotkałam się z fryzjerem który niby taki dobry a pojęcia nie ma o tym co robi. Postanowiłam, że chyba zrezygnuję z fryzjerów... Zapuszczę długie włosy i sama będę je stylizować na wielkie okazje, nawet na własne wesele to się zastanowię, jeśli znajdę w końcu kogoś zaufanego to może, ale jeśli nie, to wolę nie ryzykować
Dziękuję
A co do fryzjerów...no niestety Teraz dopiero widzę, że z tyłu mam włosy- nawet gdy są rozczesane na prosto.
Moja mama wzięła się na sposób i podcięła te końcówki plus jeszcze tak przeczesywała te włosy i jak widziała warstę jakąś podniszczoną to kilka mm ją skracała.
Czyli odświeżała kształt fryzury nadany przez fryzjera, tylko tył podcięła na prosto I jest cacy

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
: love::l ove::lo ve: cudowne macie włoski dziewczyny...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

Jak na takie kręciołki to długość też jest fajna i piękne są, naprawdę
a co do tego, żeby moich nie obcinać to i tak muszę to zrobić niestety, bo mam zniszczone końce bardzo, ale nie za dużo tak z 7 może 8 cm zetnę
Długość ujdzie, ale ja mam takie loki, że im dłuższe tym bardziej się kręcą i lepiej układają
Dlatego chcę coraz dłuższe

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Śliczne loki.
Dziękuję ślicznie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora