Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-18, 20:23   #4601
ladymyrkur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam prośbę. Pomóżcie mi określić typ mojej urody, czytałam już sama dużo o tym i nadal mam problem... nie mogę się zdecydować, wydaje mi się, że Soft Autumn, ale trudno powiedzieć.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dość szybko, ale najpierw na czerwono, potem kolor zmienia się na taki złotawy i utrzymuje się bardzo długo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Jasne, zielone z odcieniem szarości i żółtymi plamkami (ale to widoczne tylko z bliska) i ciemnozieloną obwódką wokół tęczówki.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Bardzo słabo widoczne, złotawe. Dużo pieprzyków w ciepłym, brązowym odcieniu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasny i taki... beżowy. Trudno mi dobrać podkład, bo albo są zbyt żółte, albo zbyt różowe. Rumienię się bardzo rzadko, jeśli już, to raczej na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Średni blond, zimą trochę ciemniejszy. Określiłabym to jako ciemny złoty z naturalnymi jaśniejszymi refleksami. Czasami zimą mam wrażenie, że kolor zmienia się w nieco "przygaszony".

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Nie są ani bardzo blade, ani bardzo ciemne. Bliżej im chyba do odcienia ciepłego niż chłodnego, ale nie jest to zbyt wyraźne.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Kiepsko wyglądam w granatowym, czarnym i różowym oraz we wszystkich jaskrawych, neonowych kolorach, jakie ostatnio były modne. Dobrze mi w morelowym, miętowym, jagodowym fiolecie, jasnym żółtym i ciepłej zieleni, także w jasnym szarym.

Poza tym -
mam dość ciemną oprawę oczu jak na blondynkę, rzęsy i brwi w kolorze brązowym. Generalnie mam wrażenie, że moja osoba wygląda dość blado, kiedy się opalę latem cała wydaję się być w jednym kolorze.
ladymyrkur jest offline Zgłoś do moderatora