Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-27, 19:52   #4711
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cloche czy ten balsam zachowuje się jak pomadka z połyskiem czy jak błyszczyk? Chodzi mi o to, że jak ja się pomaluję błyszczykiem to za chwilę mam go wszędzie tylko nie na ustach i szukam czegoś co zachowywałoby się jak pomadka, ale miało drobinki jak błyszczyk. Czy tutaj tak jest? Nie zjeżdża ten brokat z ust, jest jakby wtopiony w ten balsam? W ogóle jak ten balsam dba o usta, przyzwoicie?
moge cie uspokoic to nie jest takie lepiszcze ze splywajacym brokatem. w ogole ten kolor, ktory ja mam, nie ma jakichs wyraznych drobinek nawet. kolor karmelowy blyszczal sie mocniej, a dawal mniej koloru na przyklad. ale zaden sztyft nie obkleil mi reki. zostal tam, gdzie go nalozylam.
jesli chodzi o pielegnacje, to jak dla mnie wystarczajaca. moze nie mam wygorowanych wymagan, ale wiele szminek mi jednak usta troszke wysuszalo. a tutaj mam pielegnacje i lekki makijaz w jednym
(nawet z naturalnych takie szminki mi nie zawsze sluzyly - mialam np. w kolorze brazowym lavera i jakas taka se ... nie zuzylam jej)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora