Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 12:24   #2458
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Hej kobitki po tych waszych zachwytach bylam i ja obmacać les fumes - i już bez nich nie wyszłam, przepiękne buraski, bardzo moje zakupiłam tez podkład guerlainowy tenue de perf. mam nadzieję że będzie udany bo nie miałam czasu na testowanie wcześniejsze ale jak piszecie że kryjący i przepiękny to tak ma być wzięłam tez pytona bo jeszcze nie miałam z nim przyjemności , i uważam ze podstawowe zapasy na najbliższy rok zrobione No, jeszcze armaniuszowy podkład Lasting Silk mnie kręci, ale może się zlituja i dadzą kiedyś większa zniżkę online. James on na cieplejsze miesiące nadałby się? Tłustawa jestem (o cerze tym razem mówię ) z jakimiś wiecznie wyłażącymi skórkami po brzydalach... Aha, macałam ten mat YSL 202 bodajże, piękna!! I czerwień była z tych matow równie zachwycającą, niestety nie dla mnie, wyglądałam jakbym kogoś zagryzła bo na mnie wszystkie szminki żarówy dostają. Ale konsystencja i nasycenie boskie, nie żałuj ze wzięłam bo na pewno dobrze wyglądasz w niej. Ja chciałam sobie diorowa szminkę 999 sprawić( jako tako w niej wyglądam, co na mnie już sukcesem jest) niestety wszystkie wykupione. W 2 sephorach nie było. Tak samo chanelowy Accent, tez już nie do zdobycia w Warszawie. Może i dobrze bo miliony wczoraj przepuscilam i mnie już nie stać a wyprzedaże w sklepach takie se, spokojnie można odpuścić , dzikie tłumy tylko
Kochana, Chanelowy Accent, boski Wczoraj się nim wymaziałam.
Kurcze marzy mnie się G.A, Eyes To Kill Eye Shadow 30- Rose Popillia Chyba już nie ma szans by go nabyć
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora