Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 16:53   #2604
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny. Pisałam w innym wątku ale ten wydaje mi się aktywniejszy więc mam nadzieje, że nie jest to problem.

Czy są tu osoby z Lublina? Możecie polecić jakiś salon?
Widzę, że Ars Medica ma dobre opinie. A co z Laser Cosmetic Salon?
Jestem skłonna wydać moje oszczędności na laser. Mam dość golenia, kremów itd Muszę przyznać, że sama narobiłam sobie problemów wyrywając/depilując niepotrzebnie niektóre obszary...
Moja największa zmora to grube ciemne włosy w miejscach takich jak: wąsik, broda, linia biała oraz pachwiny i pośladki (a raczej pomiędzy!!! ), ręce jak na blondynkę też pozostawiają wiele do życzenia.
Pośladki to dość długie blond włoski z którymi prawdopodobnie nic nie zrobię twarz i szyję, dół pleców porastają dłuższe blond włoski, gdzieniegdzie ciemnawe ... jestem z natury ciemną blondynką z dość bladą cerą jednak owłosienie mam różne, zależnie od partii ciała.. załamać się idzie...

Oczywiście przed zabiegiem planuje udać się do endokrynologa by mieć pewność że hormony są ok. Ostatnio pani dermatolog powiedziała mi, że na moją twarz może laser nie zadziałać... choć na brodzie mam pojedyncze, czarne włoski... co o tym myślicie ? Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji?
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"

Edytowane przez holly-dolly
Czas edycji: 2014-12-29 o 02:31
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując