Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 21:45   #1478
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Tak z tymi trzecimi to się skapnęłam po chwili, dlatego edytowałam wpis
Chciałabym coś, co nie jest wkładem, tylko ma całe opakowanie, bo jakoś nie jestem wielką fanką takich "latających" luzem produktów Mam kilka takich, ale nie lubię, także chyba musiałabym spróbować z tym blotem, albo z tymi wykończeniowymi, do których link podałam jako pierwszy. Znając jednak życie za jakiś czas i tak będę musiała mieć wszystkie, bo przecież "MAC nikomu nie popuści" i ostatecznie i tak chce się wszystko
Chyba muszę się poważnie nad tym Delicatesem zastanowić, bo jednak dużo czasu nie ma - niedługo będzie wykupiony przeca
A tak jeszcze z innej beczki - miałaś tą bazę Prep+Prime Skin Smoother, jak ona się spisuje na buzi i na ile wystarcza? Czytałam bowiem, że jakiejś lasce na 3 tygodnie starczyła
Ja luźne trzymam w kasetce - mam ich troche, wiec zapełniona jest kasetka.

Mozliwe, ze tak własnie będzie, bo sama jak o czymś mysle, to najczesciej to kupuję

No z Delicatesem nie ma co zwlekac, bo potem będzie zal, ze sie nie klikneło, taki jaki ja mialam z Freshen Up

Skin Smoothera miałam dawno temu. Z rok chyba uzywałam, ale ja zawsze mam parę baz otwartych, wiec co dzien nie uzywałam. Poza tym jej nie mozna duzo dawac, bo efekt będzie nieciekawy. A tak przy okazji nie wróciłabym do niej, bo u mnie sie nie sprawdzałą - sweiciłam sie po tej bazie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora