Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-10, 12:34   #229
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez kasiulk86 Pokaż wiadomość
niestety, ale i mnie dopadło uczulenie po lakierach Indigo ;/ dziwne, bo nie jestem typem alergika, wcześniej nigdy nic mnie nie uczuliło i stało się po 8 miesiącach używania lakierów Indigo, nagle i mnie zaatakowało uczulenie-swędzenie, rany (strupy), opuchnięte palce. Teraz jeszcze widzę jakieś zaczerwienienie na szyi. Nie wiem,czy pisać do Indigo, czy olać sprawę i po prostu się z tym pogodzić. Nie dość, że mam paskudne uczulenie, moje dłonie wręcz straszą, to jeszcze zainwestowałam tyle pieniędzy w te wszystkie kolory i wszystko na marne. Dziewczyny, jak sobie radziłyście i powstrzymywałyście się, żeby nie drapać tych ran? Wiem, że drapanie nie jest wskazane, ale nie mogę wytrzymać
Współczuję.
Ja również nie jestem typem alergika a mam uczulenie na hybrydy.
Niestety trzeba się pogodzić ze stratą pieniążków lub próbować walczyć ale nie sądzę aby cokolwiek chcieli zwrócić z powodu uczulenia bo niby według firm to nie lakiery są winowajcą a my same sobie coś robimy... heh
Mi na swędzenie pomagała trochę maść Elocom ale jest na receptę.
Dziewczyny psikały też panthenolem od parzeń i smarowały wieloma innymi rzeczami. Trzeba się cofnąć i poczytać wątek
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując