Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-09, 09:53   #4676
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No właśnie musze kupić coś chroniącego, bo już po pierwszym dniu zimniejszego wiatru Kacprowi zaczerwieniły się policzki.

Możesz wkleić link do tego kremu, bo nie umiem go znaleźć?
https://www.ecco-verde.pl/bioturm/kr...twarzy-i-ciala

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też mam jakieś pogorszenie cery. Myślałam, ze przez te czekolady, które ostatnio wciągam albo nowy krem Hauschki? Ale widzę, że nie tylko ja... Zaczęłam pic więcej zielonych soków i już widzę poprawę Effaclar bardzo mnie przesuszył, więc na noc nakładam serum Weledy i 2 x krem. Rozglądam się właśnie za jakimś tonikiem i kwasami.
Ja na początku Października wracam do suplementacji wit. C.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Gdyby miała dziecko to Babydream bym nie użyła na niego, kiedyś byłam zafascynowana tą firmą ale później mi się oczy otworzyły na pewne składniki.
My od nich zaczynaliśmy, kiedy nie miałam jeszcze zbytnio rozeznania w kosmetykach naturalnych, wtedy (8 lat temu) nie było też zbytniego wyboru i w ogóle zakupy online nie były czymś powszechnym. Babydream ma niektóre produkty naprawdę rewelacyjne, ale ma też takie, które obrosły w legendę, a ja mam na ich temat niepochlebne zdanie. Głównie mi chodzi o kosmetyki myjące. Wg mnie są po prostu do d...y, bardzo wysuszają, zarówno szampony jak i żele, super jest jedynie mydełko Seife, najlepsze mydło na świecie w przedziale cenowym do 2 zł.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora