Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-25, 18:08   #1789
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wróciłam z S. wzięłam zestaw Homme Ideal dla Tż i zestaw z niebieską Glamglow dostałam 2 próbki: LVEB, Chloe edt oraz mini szminkę Givenchy:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...o-ust/P2134010
w kolorze 104 ta mini jest identyczna, jak Rose Dressing, ale malutka (sztyft ma ok. 1cm).
Straszny sajgon był w stacjonarce, kupa ludzi i 2 konsultantki obsługujące i pakujące prezenty. W ogóle to się zdziwiłam, jak ludzie są zagubieni w perfumeriach dla mnie wszystko jest oczywiste, a tu spora część klientów potrzebuje pomocy np. jedna pani nie rozumiała promocji 3za2 - konsultantka tłumaczyła to kilka razy i nic nie docierało inna zakładała kartę i co chwila o coś pytała, kolejni nie mogli znaleźć zapachu na półce podziwiam cierpliwość tych konsultantek mnie by wywieźli na sygnale

Teraz będę chodzić do stacjonarki raczej do południa w weekendy Następna wizyta będzie już po szanele
Patrzyłam na półkę z pielęgnacją Diora i nie mogłam znaleźć maseczki Hydralife polecanej przez Aniyam może nie jest mi pisana

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



może to nowa taktyka mająca na celu zachęcenie nas do wizyt w stacjo
Może następnym razem odważę się poprosić o jakąś próbkę niestety należę do nieśmiałych, ale muszę się nauczyć przebojowości
Ja też myślałam nad tym zestawem dla Tż tylko Cologne. A dostałaś ten prezent ze strony 55 ostatniego katalogu S?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora