Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakiś szalony kwiat :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-30, 08:02   #25
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: jakiś szalony kwiat :D

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
no fakt, na tym z ava oko fajnie wygląda, mimo ciemnego dołu, to ja już nie wiem, co mi nie pasuje (może to jednak ten kolor). Więc się nie czepiam, bo się sama zapędze w kozi róg pozdrawiam i czekam na kolejne makijaże
Hehehe, no ja właśnie też zgłupiałam
Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Jeżeli (tak jak mówisz) ta żółć nie była tak bardzo żółta, to mnie sie podoba
Dolna powieka mimo wszystko wygląda na taką przyciężkawą ale myślę, że można temu zaradzić malując tę różową kreskę taką zwężającą się ku wewn. kącikowi i nieco ją w tymże kąciku pocieniować z żółtym To taka tylko moja sugestia ale muszę przyznać, że całość ciekawie wygląda... Ciekawe, czy mi będzie dane kiedyś myśleć nad własnym ślubnym makijażem
Dziekuję
Ta zółć była bardzo delikatna, wymieszana z bielą cienia podkładowego, aż sie zdziwiłam że na zdjeciach wyszła taka ostra Bałam się jej w wewnętrznym kaciku, żeby nie było efektu siniaczka czy podbitego oka... Heh, żółć jednak nie jest moim kolorem
A nad swoim ślubnym jeszcze nie myślę i nie wiem nawet czy i kiedy bedę
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Bosko wyglądasz - zwiewnie , dziewczęco i delikatnie bardzo śliczny ten makijaż
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując