Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 20:25   #853
capreolus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55
Krem ochronny do opalania faktor 50 Protectyl vegetal Yves Rocher

Bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu składu kremu z filtrem: Krem ochronny do opalania faktor 50 Protectyl vegetal Yves Rocher, Securite extreme 75 ml
Używam teraz kremów z kwasami, na zmianę Acne derm i effacar K. chcę uzywac tego kremu, ale nie wiem czy ten nie będzie zapychał mi porów. Poczytałam wątek o filtrach i myślę, że jest on stabilny i mogę na niego nakładac wszystkie podkłady, ale nie jestem pewna i bardzo proszę o pomoc. Co o nim sądzicie?
Z góry dziekuję
Skład;
Aqua, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl methoxycinnamate,Phenyl-benzimidazole sulfonic acid, glycerin, Ethylhexyl Triazone, Ethylhexyl salicylate, Methylpropanediol, Methylene bis- Benzotriazolyl tetra-methylbutylphenol, Glyceryl Stearate SE, Bis-Ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Propylene glycol, Disodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate, Diethyloamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, VP/Hexadecene copolymer, Steareth -100, Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloydimethyl Taurate Copolymer, sodium hydroxide, Steareth-2, Parfum, Methylparaben, Xanthan Gum, Tocopherol, Aminomethyl Propanol, Tetrasodium EDTA, Bisabolol, Ethylparaben, Propylparaben, Lactic Acid, Rutin, Mangiferin
capreolus jest offline Zgłoś do moderatora