Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-19, 11:27   #1835
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokusiłam Cię miniówkami
powodzenia pochwal się co przyniesiesz [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

uciekam do kosmetyczki
zebys wiedziala
dobra wrocilam i chwale sie
kupilam dwie mini- takie same tylko kolor czarny i zolty neon- nie wiem czemu tak blado na foto wyszedl czarnej foto juz nie daje, bo po co, za szt 50zl
do tego sukienka w paski z marszczeniem na biuscie- no co trzeba sie wizualnie chociaz powiekszac 30zl
spodenki mnie urzekly logo kroliczka- bunny z cyrkoni i tylko 10zl beda do latania po domku
no i kiecka moj strzal w 10! wymarzony kroj styl latino- gołe plecy- tylko sznurki i marszczenie na biuscie- absolutna bosskosc za 30zl
jestem mega szczesliwa i zakupy mi sie super udaly
najlepsze ze na koniec dostalam znizke w chinczyku i zaplacilam za wszystko tylko 150zl!

b.jpga 001.jpga 002.jpga 003.jpga 004.jpg


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Clipy po co ? Hmmm włosy mam dość cienkie I po prostu marzy mi sie czasem taki busz włosów

Uczelni to mam dość, bo nie mam dużo zajęć, mało naprawde. Ale jeden z przedmiotow ktory mi zostal jest tak nudny i męczący, a baba głupia jak but i po 1,5 godziny sie czuje jakbym z 4 tam siedziała




O to ja mam na odwrót... nie wiem czy właśnie przez tabsy nie stałam sie nerwowa bardziej. Teraz myśle żeby odstawić ale boje się Jakos sie przyzwyczaiłam do tej formy zabezpieczenia. Także bedzie ciezko.
Ale z drugiej strony cholery mozna dostac z tymi infekcjami.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



Hehe no i widzisz Ustabilizuje sie wszystko, ogarne sie to napisze wszystko co i jak

Mi sie od junk shopa podobała kiedys taka jedna mini, ale nie ma juz ich chyba
ogarniaj i pisz jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie coś

Chciałabym zmienić kolor włosów na blond. Już raz próbowałam lekko rozjaśnić rudy kolor castingiem 801 (zdj.5) i na długości uzyskałam złoto, odrost o dziwo rozjaśniło do koloru z pudełka jednak chciałam coś mniej rudego. Potem zamiast dalej je rozjaśniać położyłam casting 613 (zdj.6). Zmył się całkowicie i zapuściłam całkiem spory 4 cm odrost a kita jest rudawa (zdj. 1 z lampą, 2,3,4 bez) No i nie wiem co teraz zrobić a kusi mnie jakiś blond, beżowy blond może coś takiego? (zdj. 7,8,9,10) Myślicie że dałoby się farbą z loreala, garnier color naturals, ewentualnie palette? Wiem że muszę nałożyć coś z popielem żeby lekko przygasić rudość. Mogłabym pójść do fryzjera i problem z głowy, ale wyjeżdżam i i tak musiałabym kupić farbę na odrosty
podobaja ci sie popielate blondy nie bezowe bezowe zaostrza ci rudosc ile razy ja to juz w kolko pisalam
mozesz farbowac popielata palette ale pojasni ci o jakis ton bo masz farbe na wlosach... trzeba zrobic najpierw kapiel rozjasniajaca a potem dopiero farba- wszystko jest na moim blogu.
poczytaj.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-20 o 15:23 Powód: post pod postem
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora