Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 18:06   #3962
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez VegeKaro Pokaż wiadomość
Mam kwasy z Biocosmetics. Właśnie ten który używasz aplikowałam już trzykrotnie. Za pierwszym razem trzymałam 10 minut i szczypało tylko przy nakładaniu neutralizatora. Później, dzień po dermarollerze, nałożyłam kwas na 15 minut i skóra zaczęła mnie po kilku minutach swędzieć Wczoraj nałożyłam na dobre 20 minut (jakoś się zapomniałam) i praktycznie poza swędzeniem nic mi nie było. Natomiast dzisiaj rano efekty mnie zaskoczyły Skóra jest rozjaśniona, pory mam niesamowicie zmniejszone (więc i blizny mniej widoczne ). Brzydal, który rósł na brodzie - znikł
Może warto poczekać na efekty i stosować dłużej?
a stosowałas kwas migdałowy z kojowym - MANDELIC PEEL 40 - KWAS MIGDAŁOWY + KOJOWY pH 1.9?
przymierzam sie do zakupu Wieloowocowe AHA - Kompleks Multifruit z ecospa 50ml/23.30 w stężeniu 50% mam 100ml peelingu a stężenie kwasów 30% i mogę stosować cały rok; u mnie skóra lubi aha i mysle ze to dobry pomysł; opinii praktycznie nie ma ale może ktoś coś doradzi albo stosował;

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-02-24 o 18:53
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując