Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***jak kupić dobry wózek***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-28, 21:14   #27
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez sylviasol Pokaż wiadomość
ja mam roana maritę i powiem że jest OGROMNA) i dzidziakowi będzie wygodnie nawet w śpiworku i gaaardzo grubym kombinezonie - ja kupując wózek brałam pod uwagę to jakie są drogi wokół domu gdzie najczęściej chodzimy i jak często jeździmy i czy na prawdę potrzebny mi jest przy okazji wyjazdu wózek- bo np. kiedy idziemy do supermarketu to nie będę brała wózka- bo przecież 2 nie będe pchała tylko dzidziaka w foteliku do tego dużego i już ) a ogromne pompowane koła to po prostu konieczność gdy się mieszka w Polsce i przy wyjazdach dolasu czy nad morze no i bezawaryjność - bo różnie się słyszy o awaryjności wózków a koleżanka 3 razy odsyłała implasta do serwisu- zawsze coś z kołami było nie tak i po 8 miesiącach kupili inny a tamtego nie sprzedali bo z tymi kołami to problem. No i wielkość bo raczej trudno jest trzymać dzidziaka 5 miesięcznego w mutsy - po prostu nie znam nikogo kto by do 5 miesiąca woził dzieciaka w tak maleńkiej gondoli- wszyscy na to marudzą bo o ile spacerówka jest fajna o tyle gondolka jest pioruńsko mała)
Dla mnieliczyło się również to jaką ma amortyzację wózek i tu po prostu roan wygrał - można nim bujać ile się chce) a zaden chodnik mu nie straszny) ale każdy ma inne wymaganiaa każda sroczka swój ogonek chwali ) ja chwalę ten który kupiłam choć dzidzi jeszcze nie ma ) dopiero za 3 tygodnie)

tak jak piszesz kwestia indywidualna moja siostra miala dla pierwszej cory roana marite i generalnie ja chwalila jedynie musiala oddac na gwarancje bo z zawieszeniem sie cos spier.dzielilo a dla drugiej corki miala implasta boldera 3 i byla mega zadowolona corcia jezdzila do 2 lat sprzedala tylko dlatego ze chciala kupic mala parasolke do samochodu bo corka i tak juz zadko jezdzi w wozku jedynie jak gdzies na zakupy jedzie zeby nie uciekala
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując