Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - XXL-ki chudną do M-ki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-05, 17:50   #5155
czwarta_plaga_egipska
Raczkowanie
 
Avatar czwarta_plaga_egipska
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 412
Dot.: XXL-ki chudną do M-ki :)

Cytat:
Napisane przez tyszka_ Pokaż wiadomość
Jednak jak widzę, że Plaga zaraz będzie miała 6 na przedzie to mnie zazdrość skręca, bo jakbym poprzednie 2 miesiące nie opierdzielała się to byłaby szansa, że ważyłabym podobnie Po raz kolejny bije pokłon podziwu Plaguś
Kilogramy, kilogramami... ale ja bym chciała mieć Twoje wymiary! Ty wyglądasz jakbyś miała szósteczkę dawno na przedzie, mi bliżej do ośmiu dych. Masz perfekcyjne proporcje i talię, jakiej ja mieć w życiu nie będę. Chudnę w brzydki sposób - góra cały czas megawielka, boczki szerokie, wcięcie wątpliwe... Poza tym, znając Ciebie, zaraz tak ruszysz z dietą, że mnie przegonisz!

Cytat:
Napisane przez happenstance Pokaż wiadomość
Opadła mi szczena ! nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taką kondycję... chyba jeszcze w czasie trenowania. ale po powrocie z domu zabieram się za ćwiczenia, a tutaj chodzę wieczorami na szybkie spacerki wczoraj doszłam do wniosku,że mam bardzo sflaczałe ciało... do lata trzeba powalczyć
W zeszłym tygodniu nie dobiłam nawet do 20 długości i już wypluwałam płuca. Muszę przyznać, że dzisiaj ostatnią piątkę ciułałam na wykończeniu, dostawałam lekkich mdłości. A jak wyszłam z basenu to kiwałam się na boki i miałam wrażenie, że się kurczę. Śmieszne! Ale za tydzień powtórka. Polubiłam uczucie ultra-wyczerpania.
__________________

czwarta_plaga_egipska jest offline Zgłoś do moderatora