Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-24, 17:58   #4299
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja czekam na paczkę z Korei już 5 dni Tzn. to krótko, ale ja bym już chciała!
Kurtka Młodej szła miesiąc ale doszła i nawet jakość fajna

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chociaż...
Śniło mi się ostatnio, że wskazówka mi się rozdwoiła do połowy, zdarłam to i próbowałam spiłować granicę. Po jednym pociągnięciu pilnikiem, paznokieć pękł na całej szerokości w połowie długości płytki, aż poszła krew.
Brrrr

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44779214]Nowe mieszkanie dzieci
Powkładałam tam też różne rzeczy które walały się po kątach [/QUOTE]
Łaaaa jakie skarby cudne widzę
Mam chyba jakieś skrzywienie bo bardzo lubię oglądać czyjeś skarby

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

ja mam dwa z wąskimi i dwa z szerokimi i lubię obydwa rodzaje ale rozumiem Cię Jednak sama konsystencja, krycie - wg mnie przegenialne.
Pjonasia Ale gdybym miała wybierać to wolę te cieńsze

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44781904]

Yen mam dla Ciebie mani
Życzę Ci w tym dniu,aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia(te lakierowe i osobiste) i żebyś była zawsze uśmiechnięta

Głupi EF zjadł lakier [/QUOTE]

Yenowe mani jak ta lala
Nie widać, że zszamał
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to teraz ja.. jeszcze na początku tygodnia było tak (jakaś bezkształtna masa ):

teraz jest tak:

postaram się pomalować i potem znowu je pokazać, ale nie wiem czym pomalować, żeby się trzymało cały tydzień
Ale słodziaki Maluj czerwonym będzie szau

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Paczka nie cała, ale na szczęście zdrowa Zakochałam się w zielonej Delii, a dzięki fioletowej chyba odpuszczę DL Ametyst

Mówiłam mówiłam

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

właśnie zamówiłam kilka Chinek; siedziałam godzinę przeglądając blogi żeby coś wybrać, zamiast się uczyć
Wpadła dziewczyna , Ona Ci nasza

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
tak, czuję się jak alkoholik, bo to kolejny rzut mojego lakierowego uzależnienia . 3 lata temu miałam prawie 200 lakierów i mani zmieniałam codziennie, później trochę mi przeszło (chociaż i tak w drogeriach przy lakierach lądowałam w pierwszej kolejności), a teraz znowu wraca - pewnie przez sesję
ADHD lakierowe

Uff nadrobiłam
Mam wybrane lakiery, na mani dla Yen i do tego niespodziankę espeszyly 4 her ale nie bardzo mam czas żeby zadziałać Może w niedzielę się uda zmalować
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora