Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-12, 23:24   #1585
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Andrea00 Pokaż wiadomość
Po eksperymentach z rozmaitymi wysokopółkowymi tuszami wracam do Maybelline - Lash Expansion i Sky High Curves.
Cudownie przedłuża, pogrubia i rozdziela, leciutko podkręca. A przy tym wygląda bardzo naturalnie... Gdy używam brązowego odcienia, dostaję komplementy, że mam piękne rzęsy - a mam je tak naprawdę bardzo słabe, cienkie i jasne...
No i nie robi efektu Pandy (L'Oreal Lash Architect - tak), a przy demakijażu łatwo schodzi.
Próbowałam tez Maybelline Lash Stylist - teatralny efekt fajny, ale ona z kolei łatwo spływa...
tak sobie czytam KWC, wasze wypowiedzi w poszukiwaniu tego NAJ tuszu, wciąż rózne opinie, chciałam spróbować Max Factorka - Masterpiece, ale chyba zrezygnuje (mimo ze jeste teraz -25% na nie w Rossmanie) - nie chce płakac
dlatego też chyba pozostanę przy Maybellince - Lash Expansion, kiedyś kupiłam całkiem przypadkiem i do tej pory nie znalazłam lepszego, który by TAK wydłużył moje rzęsiska
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując