Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak Keira w Coco Mademoiselle
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-17, 16:54   #15
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Jak Keira w Coco Mademoiselle

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
przepraszam ale mnie sie nie podoba, ani ten ani poprzednie makijaze do mnie nie przemawiaja...pewnie zaraz dostane ale takie jest moje zdanie. Ten makijaz wyglada nieestetycznie...moze to wina zdjec...widac osypany cien ktory zebral sie w zalamaniu dolnej powieki, cienie sa za daleko wyciagniete na boki a u modelki z reklamy w zewnatrznym kaciku jest tylko delikatna mgielka, pozatym u ciebie nie widac zadnego cieniowania...poprostu nalozony jeden kolor ot tak sobie...przydaloby sie zdjecie na wprost z zamknietymi oczami. Jestes przemila osoba z dziewczecymi rysami i taki mejkap wedlug mnie do ciebie nie pasuje...pozdrawiam i mam nadzieje ze sie cie nie urazilam moja opinia, bo przeciez chodzi o konstruktywna krytyke co by doskonalic swoje umiejetnosci
ja sie musze pod tym podpisac bo nie podoba mi sie..jest jakos strasznie niedokladnie zrobiony ten makijaz..lub tez sprawia takie wrazenie a to mi sie nie poroba.
Keiry makijaz to jak zwykle dymeek a u Ciebie dymka nie ma.za to jest cien zbytnio wyciagniety bez podkreslenia dolnej powieki..no nie widzi mi sie to nijak..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując