Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 18:35   #2048
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie miałam ani stupków ani czerwonych plam po depilacji,a co do bólu to śmiem twierdzić,że woskowanie ciepłym woskiem jest bardziej bolesne niż depilacja laserowa. A jeżeli uważasz,że fotodepilacja jest taka skuteczna i fajna to powiedz mi skąd tyle niezadowolonych osób? Dlaczego tyle osób po IPL zaczyna robić zabiegi laserem? Raczej w drugą stronę, czyli niezadowolone z lasera osoby decydujące się na IPL, to rzadkość
Tyle, to znaczy ile niezadowolonych. Jak na razie wszystkie moje znajome które korzystały z lasera, a przerzuciły sie na IPL są zadowolone z FOTODEPILACJI I NIGDY NIE WRÓCĄ do lasera, chocby niewiem jak byl drogii (taaak, to inna kwestia, ze korzystając z light sheera płaci się horendalnie!) Bo i przyjemniejszy zabieg, bez strupów i zaczerwień, skuteczność doskonała.
Nie dziwię się ze gabinety z laserami walczą jak mogą żeby klientki nie spróbowały IPL (IPL + RF)
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora