Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-07, 15:23   #2816
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

cascada, dokładnie w tym celu ją kupiłam- elegancko, skromnie, ale nie bezkształtnie. I jesc moge do woli, bo ona kryje fajnie wszelkie kragłosci
Zastanawiam sie tylko co do niej. Na szyje jakis duzy wisior to na pewno, bo takie lubię moze czerwone korale? Do tego mam zamszowe szpileczki w kolorze bordowoczarnym z kokardkami peep-toe. I nie wiem. Kabaretki rajstopy do tego czy lepiej czarne a moze cieliste? Włosy chyba trzeba zwiazac, może warkocz francuski? Bo loki to zrobie na sylwestra
mysia ja też kiedyś się zastanawiałam nad tą sukienką bo wpadła mi w oko, bardzo mnie kusiła, i z tego co pamiętam to nie była aż taka droga, ale bałam sie że może być źle uszyta albo z kiepskiego materiału, ale skoro piszesz że jest całkiem fajna to może się na nią zdecyduję ale czy ja ją teraz znajdę ja chyba postawiłabym na jakieś fajne czarne rajstopki z jakimś wzorkiem, może z romantycznymi kwiatkami na kostce, widziałam ostatnio takie a czerwone korale i buty w tym samym kolorze myślę, ze mogły by tworzyć komplet
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora