Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-08, 16:34   #1594
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pipi88 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za pomoc oglądam te kolory i chyba najbardziej faktycznie do medium/ dark. Bo samo dark wygląda jakoś tak sino, wydaje mi się, że mam cieplejszy kolor cery. Chociaż z drugiej strony jest teraz zima, więc mam jaśniejszą cerę. Ale ten light to jest praktycznie biały!

Ogólnie to ten puder rzeczywiście jest taki genialny??
Ja już wielokrotnie pisałam, że mam meeega tłusta skórę (choć potrafi się też tak jak teraz nieźle wysuszyć) i blot sprawuje się u mnie bardzo dobrze.Oczywiście sam nie zapewnia matu na cały dzień, ale odpowiednia pielęgnacja+przejście na podkład mineralny+poprawki blotem dają efekt, na jakim mi zależy (aczkolwiek po przejściu na minerałki nawet nie potrzebuję już poprawek blotem w pracy, ale to juz OT). Zaletą blota jest to, że nie nadaje koloru, więc nie zmienia koloru podkładu. Generalnie wystarczy odrobinka, którą omiatamy twarz i mamy efekt matu, choć niektórzy zarzucaja, że bywa to płaski mat (dlatego dobrze zaaplikować ewentualnie ciut bronzera lub różu i od razu twarz "ożywa"). U mnie po nim nie ma efektu ciastoliny, czyli jakby plastelinowej maski pod koniec dnia, co przy niektórych silnie matujących pudrach się trafiało. Na pewno nie spodziewaj się cudów, bo solo on nie spowoduje, że skóra sie uspokoi, ale sprawi, że makijaż dłużej utrzyma się w dobrym stanie. Dodac też muszę, że kolejnym plusem jest wydajność, bo na prawdę starcza na długo. Niektóre dziewczyny narzekają na jakośc puszka, ale ja używam zawsze pędzla i taką metodę aplikacji polecam (łatwiej dawkować i trudniej przesadzić z iloscią pudru).
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora