Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-03, 12:36   #915
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez EyeCatch Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Możecie mi powiedzieć gdzie (oprócz internetu) można kupić produkty Eco Cosmetics?
Poszukaj w sklepach ze zdrową żywnością. Chyba w jakimś takim widziałam.

Co do TBS, to zaoftopowałam na ten temat tu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=110

henieczka myślę, że to dogłebne oczyszczanie skalpu to nasze przyzwyczajenie. Kiedyś nie wyobrażałam sobie jak można myć twarz czymś niepieniącym i olejkiem. Byłam zdania, że piana, wysuszanie skóry to dobre oczyszczanie. A tak nie jest. Wszystko jest w głowie.... SLS i silikony też
Oczywiście raz na jakiś czas możesz zaaplikować silikony, bo efekt natychmiastowy jest niezły, ale chodzi o stosowanie na dłuższą metę - wtedy kolejne wartwy silikonu oblepiają włos jak cement i nic przez tę warstwę się nie przeciśnie, wtedy włos się wysusza, rozdwaja i nadaje tylko do ścięcia. Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, to farbuje je normalnie (nie znalazłam zadowalającej alternatywy ekologicznej) od czasu do czasu u fryzjera, który na bank ładuje szampon z SLS i silikony w odżywce. Nie morduje go za to i basta. Wyczytałam, że w Paryżu powstał pierwszy we Francji salon z ekologicznymi farbami do włosów i całą pielęgnacją i stylizacją. Niestety aktualnie mi tam nie po drodze
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując