Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-10, 15:43   #544
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Znalazłam cielisty błyszczyk Paloma. Tak naprawdę ma mikroskopijne drobinki, ale świtło aparatu zrobiło swoje. Jest 100% beżowy. Tak naprawdę wszystko zależy od koloru ust. Ja mam mocną czerwień wargową i ciężko mi ją zakryć, ale jakoś się udało.
Cena coś około 8-9zł. Mam jeszcze kilka ciekawych beżów. Jak znajdę chwilkę czasu to powklejam. Radzę zdjęcia oglądać z daleka, bo mimo wszystko aparat z bliska trochę je "wyróżowił".
Śliczne ustka wyszły z tym błyszczykiem. Pamiętam, że kiedyś go używałam (miałam jakieś 2 mleczne odcienie, jakie - uleciało z pamięci) i najbardziej zapamiętałam ich wyjątkowy zapach. Potem widziałam inne błyszczyki tej firmy i nie były już takie mniamuśne jak te z zakrętkami w kolorze kości słoniowej. A drobinki - potwierdzam - były maleńkie i też w maleńkiej ilości. A połysk bardzo naturalny, nie żaden bezbarwny mocno błyszczący lakier. Muszę znowu przejrzeć paletkę Palomy, zostałam zachęcona ślicznymi zdjęciami
elisek jest offline Zgłoś do moderatora