Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-02, 10:47   #4305
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Wiesz co, mnie zachwycił w tym mydle tylko zapach, a córkę Małgosi uczuliło także chyba nie polecam, alkohol wysoko w składzie.



O! ja o Sicilii, a ona tu!
Wiem już wiem.Magi mi przypomniała
Cytat:
Napisane przez aeg Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaa nie mówiłam?
Maska oczyszczająca działa równie genialnie co szampon
Boski jest naprawdę!
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
aa przypomniało mi się, Anakazar się ucieszysz:
niedługo mają wejść kosmetyki mineralne (kolorówka) z Pat&Rub - czytałam wywiad z Kingą Rusin
Mówisz?Nie wiem czy się cieszyć czy nie,bo jakoś szał na p&b mi przeszedł.Miałam wykupione 3/4 ich produktów i nic oprócz maski do włosów mnie nie zachwyciło.Wszystko oddałam.Do tego masakrycznie niewydajne są te produkty-każdy dosłownie znikał!
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
zamowie sobie probki odzywek
a czy moge Cie jeszcze zameczyc ( ) i moglabys mi podpowiedziec co jeszcze z ich probek warto zamowic http://johnmasters.pl/pl/p/John-Mast...ics-tester/145 ? Skoro i tak zamawiam to moze jest jeszcze cos co jest warte posiadania? a czy Ty zamawialas sobie probki? one sa duze? i w hm jakich opakowaniach?
Koniecznie wez wypróbuj resztę odżywke i serum regulujące.Miałam większość produktów JMO,ale szampony w ogóle oceniam bardzo nisko.Odżywki najlepsze jakie miałam!3 butla stoi w szafceNo i to serum jest godne kupna.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora