Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 08:06   #1660
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;35491042]
Fuuu jak można mieć coś takiego w gardle.
Mój kolega i wczoraj i dzisiaj pytał o moje zdrowie i się przejmował czy to czasem nie przez niego i napisał że za mną tęskni
Ja dalej nie wiem czy pasujemy do siebie. Trochę mi głupio, bo on już nawet zmieniać się zaczął np. palenie rzuca(to akurat nie wiem na jak długo) i się wcale nie spóźnia.[/QUOTE]

Ale podoba Ci się? Życie jest zbyt krótkie. Jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz czy pasujecie. Nie żebym namawiała

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

Łubudubu, Łubudubu, niech nam żyje Prezio naszego klubu, niech żyje nam!


Poza tym przyznaję się do oszustwa, bo wczoraj siedziałam nad swoim "poprzednim" mani trochę czasu (i nie znoszę zmywać paznokci po jednym dniu), myśląć, że 24 to jeszcze dużo czasu. Niestety, nie Dlatego moje oszustwo polega na zrobieniu lakierowych naklejek, które przykleiłam na moje stare mani Mam nadzieję, że się nie gniewasz

Edit 1243254: Jakby co to przez galaktykę idą rączki, na żywo są bardziej widoczne
Sama zrobiłaś lakierowe naklejki? Jak?

One są świetne!!!:lo ve: Ale się uśmiałam REWELACJA Jakie to wspaniałe uczucie, jak ktoś coś robi z myślą o Tobie



Nie zacytowało mi się wszystko - jak zwykle nie umiem liczyć do 10
Ale pamiętam pazurki Mgiełki Pierwsze są śliczne, drugie są ... śliczne Czy ja tam widzę Choose me, którego nigdzie nie mogę znaleźć? Są BOSKIE! Będzie ciężki orzech do zgryzienia...
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora