Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-27, 08:42   #4659
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Widzę, że krem jest ok skoro ma tyle zwolenniczek
Milko, nie wiem na ile jesteś teraz mobilna ale ja swoją Biodermę kupowałam po niecałe 25 PLN w SP przy Pl. Zbawiciela, jakiś tydzień temu


Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dzisiaj widzę swój Lingerie de Peau, Parure de Lumiere. Jestem prawie pewna, że Tenue de Perfection też tam był... bo właśnie się zdziwiłam, w Sephorze dostałam informację, że LdP tylko będzie u nas dostępny w odcieniu 01, a na truskawce widzę całą trójkę. I tym trzecim nie był Parure Gold jak teraz widzę
Ja od momentu kiedy TdP pojawił się na rynku zaglądam po kilka razy dziennie na tru w poszukiwaniu 01, i od listopada puchy inne podkłady 01 bywają często


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozna Raz, że nie mam zamiaru trafić na zbuka, dwa ewentualnie na podróbę, na która się nacięłam już ze 2 razy, trzy ewentualnie zostać z pustym kontem, bo nieraz Wizazanki pisały ze po zakupach na tru miały jakiś nieuatoryzowany dostęp do konta.
Ryzykować mi się nie chce

Cori, ale w przypadku tego podkładu - czyli względnej nowości - nie dostaniesz zbuka

A co i kiedy kupiłaś na tru podrobionego ? bo ja parę razy u nich kupowałam i zawsze były oryginały
Contax jest offline Zgłoś do moderatora