Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-04, 10:09   #2851
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Przy okazji można zaszaleć, ale specjalnie jechać raczej sensu większego nie ma. Szkoda, powinni wprowadzić sklep online. Na pewno miałby powodzenie Ubolewam nad tym, że nie ma esklepu Organique i Ziaja. Mam te sklepy na miejscu, ale nie lubię tam zaglądać. I pewnie byłby jakieś promocje i próbki.
Sklep online byłby idealny, co do Ziaji nie kupuję, nie używam, mam baaaardzo złe doświadczenia, ale z Organique zgadzam się w 100%, też nie lubię tam zaglądać, zawsze takie pustki, Panie tak dziwnie mierzą i zaraz chcą pomagać, co mnie bardzo irytuje, a tak oglądasz, klikasz, dodajesz próbki i jest ok

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi się jechać opłaca , bo bilet autobusem 2 zł w jedną strone , ale jak miesiac wcześniej zarezerwuję i wcześniej raz-dwa razy w miesiącu bywałam , a teraz dopiero na jesień.
Orientujecie kiedy na jesieni się wyprzedaże zaczynają ?
To już wiem do kogo na jesień z kosmetycznymi prośbami będę się odzywać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora